Birçok ticari işletme ve firma gün içerisinde birçok evrakı göndermek zorunda kalıyor. Teknolojinin gelişmesine rağmen hala resmi olan evrakların elden teslim edilmesi gereken durumlarda kurye firmaları kaliteli hizmetler sunarak kurumlara ve işletmelere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak İstanbul gibi kalabalık bir lokasyonda istenen hızlı ve güvenli evrakların teslim edilebilmesi büyük bir tecrübe gerektirmektedir. Bu noktada oldukça uzun zamandır bulunduğumuz lokasyonda hizmet verdiğimizden dolayı kurye firması olarak yüz güldüren hizmetlere imza atmaktayız. Yenibosna kurye olarak Yenibosna esnafına işletmelerine ve halkına son derece kaliteli uygulamalarla kurye hizmeti verilmektedir.

Yenibosna Motor Kurye Çözümleri

Firmamızın daha kaliteli ve hızlı bir şekilde kurye hizmetini verebilmesi için teknik ekip son derece teknolojik donanımlarla takip sistemi kurmuş durumdadır. Otomasyon sisteminin bulunduğunu firmamız sayesinde hiçbir şekilde adres karışıklığı meydana gelmeden motorize olan ekipler ile iletişime geçilerek adreslere teslimat hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Yenibosna motor kurye uygulamaları içerisinde yer alan standart moto kurye ile maksimum 3 saat içerisinde evraklarınız talep ettiğiniz adreslere teslim edilmektedir. Eğer çok daha hızlı bir çözüm aranıyorsa Express ve VIP moto kurye çözümlerimiz size hitap edecektir. Zira bu çözümlerimiz ile birlikte yarım saat ile 90 dakika arasında değişen sürelerde bağlı bulunan uzaklığa göre farklı periyotlarda teslimat imkânı bulunmaktadır. Ayrıca sağlık kurumları eczaneler tıp fakülteleri ve hastaneler için sunmuş olduğumuz acil ilaç gönderimi uygulamamız da oldukça beğenilmektedir. Birçok firmanın ihtiyaç duyduğu gidiş dönüş moto kurye uygulaması da firmamızın modern çözümleri arasında yer almaktadır.

Yenibosna Motorlu Kurye ve Ekonomik Fiyatlar

Sürekli olarak gün içerisinde evrak ve dosya gönderim talebinde bulunmakta olan firmalara ve kurumlara alternatif çözümler de sunabilmekteyiz. Son derece ekonomik fiyatlarla bireysel ve kurumsal dosya gönderimi yapılmasına rağmen oldukça sık bir şekilde gönderim talebinde bulunan kurum ve işletmelere abonelik uygulaması da Yenibosna motorlu kurye firmamız hizmetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca büyük ebatlı gönderiniz için de arabalı motor kurye gibi son derece pratik bir çözümümüz de bulunmaktadır.