Yenibosna moto kurye olarak teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek faaliyet göstermekte olduğumuz sektör için kolaylaştırıcı etkisi olacak gelişmeleri değerlendirmekteyiz. Ülkemizde 90’lı yıllardan sonra yaygınlaşmaya başlayan kurye piyasasında teknolojik gelişmeler hizmet kalitesinde önemli etkilere sebep olmuştur. Teknolojideki gelişmelerin motorlu kurye hizmetlerine uyarlanması gerek teslimatın gerçekleştirilme süresini gerekse gönderinin güvenliğini artırmıştır. Motorlu kuryenin konumu yeni nesil cihazlar kullanılarak anlık olarak takip edilebildiğinden teslimat süreci motorlu kuryenin kişisel inisiyatifi dışına çıkarılmıştır. Ayrıca mesleki bakımdan adres bilgisinin çok iyi olması beklenen motor kuryeler bu alanda da teknolojiden yararlanarak eksiğini gidermekte ve en kısa güzergâhı, trafiğin açık olduğu yolları belirleyerek varış noktalarına daha kısa sürede ulaşmayı başarmaktadır. Müşteri yönünden teknolojinin kurye hizmetlerinde kullanılmasının etkisi ise teslimat süreci ile ilgili zamanında bilgilendirilme yönünden olmaktadır.

Yenibosna Motor Kuryenin Avantajları

İş hayatının yoğun olarak yaşandığı İstanbul’da kurye hizmeti veren Yenibosna kurye kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlamaktadır.

  • Kurumsal müşteriler için kiralama hizmeti ulaşım maliyetlerinin düşürülmesini sağlamaktadır.
  • Hem bireysel hem de kurumsal gönderiler için teslimatta çalışma saat ve günü için sınır bulunmamaktadır.
  • Motorlu kuryeler belirli yerlerde hizmet vermek üzere görevlendirilerek en yakında olan müşteriye ulaşmakta ve mağduriyet yaşanmamaktadır.
  • Firma olarak gönderinin belirli bir sürede ulaştırılmasını ve koruma altında olmasını garanti etmekteyiz. Taşıdığı paketin güvenliğinden ve zamanında götürülmesinden motorlu kuryelerimiz sorumludur.
  • Normal motorlu kurye teslimatı için taahhüt ettiğimiz süre sizin için yeterince kısa değilse daha kısa sürelerin geçerli olduğu diğer kurye hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.
  • Motorlu kuryenin gönderinizi koruma konusundaki sorumluluğu yeterli gelmiyorsa gönderinizi sigortalatabilirsiniz.

Kurumsal Müşteriler İçin Daha Düşük Ulaşım Maliyeti

Yenibosna motor kurye bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal müşterilere de hizmet vermektedir. Kurumsal müşteriler doğal olarak daha fazla sayıda gönderi ulaştırmak durumundadır. Bu nedenle kargo ve kurye maliyetleri fazladır. Kurumsal müşterilere belirli sayının üzerinde gönderi için indirim olanağı sunularak maliyetlerinin azaltılmasına katkı yapılmaktadır. Maliyet düşüren bir başka unsur ise bu tür müşterilerin kuryelerimizi kendi personeli gibi çalıştırmak üzere kiralayabilmesidir.